Tavo Mentorė

Man labiau patinka vadinti save mentore, o ne koučere, nors oficialiai esu baigusi keletą koučingo kursų: esu baigusi “Alisa management laboratory” koučingo programas, kur įgijau ICC sertifikatus. Taip pat mokiausi pas Oleg Kovrikov “Koučingo centre”. Papildomų žinių ir praktikos įgijau Neo Ross mokymuose, kuriuose (naudojant Dr. John F. Demartini metodą) išmokau padėti žmonėms neutralizuoti baimes, traumas bei praeities emocinius blokus. Šiuo metu mokausi Prigimtinės Tiesos Pažinimo mokykloje, kurioje mokausi gilesnio savęs pažinimo, sąmoningumo ir dvasinio peno.

Esu moterų mentorė, nes joms galiu labiau padėti naudodamasi ne tik sukauptomis žiniomis, bet ir savo patirtimi. Man patinka atskirai pajausti kiekvieną klientę ir išgirsti jos poreikius bei skausmo priežastis. Per konsultacijas dirbu ne vien tik su klientei užduodamais klausimais – taip pat dalinuosi savo asmeninėmis įžvalgomis, rekomendacijomis, pavyzdžiais, nes tai padeda labiau suprasti ir pajausti save ir savo situacijas.

Šiandien aš Tau galiu padėti tapti geresne savęs versija!

Kokia yra mentoriaus konsultacijų nauda?

Ogi labai daug jų!

    Didėja pasitikėjimas savimi, didėja sąmoningumas, pozityvumas, keičiasi mąstymas. Išsigrynina tikslai ir vertybės. Priimti sprendimus, realizuoti pokyčius tampa lengva, lygiai kaip svajonių ir tikslų įgyvendinimas tampa realybe, ne utopija. Konsultacijos taip pat gali padėti atrasti profesinę kryptį. Su tinkama parama / mentoriaus pagalba galima susigrąžinti vidinę ramybę ir pasitenkinimą gyvenimu, pagerinti santykius su aplinka, tapti sėkmingesniu ir laimingesniu.


Mentorius padeda susitikti su pačiu savimi ir pažvelgti į save, situaciją iš kito požiūrio taško. Jis padeda praplėsti pasaulio ir savęs suvokimą – tinkami klausimai leidžia klientui pastebėti savo mąstymą, įsitikinimus, suvokimus, kliūtis, kurios laiko ir neleidžia ištrūkti iš ten, kur nenori ir patekti į ten, kur nori. Atradęs šiuos vidinius blokus, trukdžius, sąmoningai juos suvokęs, klientas toliau gali lengviau siekti norimų pokyčių.

Dažnai įvairias situacijas, save, mes linkę nuvertinti ar pervertinti, nematome savęs iš šalies ir patys sau neužduodame “nepatogių” klausimų, kurie dažnai iškelia pačius geriausius atsakymus. Todėl mentorius geba padėti žmogui adekvačiau įvertinti save, savo stiprybes bei situaciją.

Taigi mentorius tampa savotišku tiltu tarp kliento esamos ir norimos situacijos. Jis padeda klientui padaryti, pasiekti daugiau, suimti save, plačiau pažiūrėti į spręstiną situaciją. Susidėlioti mintis, strategiją, būdus, kaip pasiekti norimų tikslų. Imtis efektyvesnių veiksmų, kad klientas pajudėtų iš taško A į tašką B. Peržiūrint tai, kas stumia tave atgal ir neleidžia judėti pirmyn.

Kaip vyksta sesijos?

Sesija - tai pokalbis, kuris trunka apie 1-2 val. Konsultacijos esmė - ne duoti patarimus, bet klausimų pagalba padėti žmogui kitaip pasižiūrėti į jam aktualią situaciją, atrasti sprendimus, kurie gali būti nematomi dėl ribojančių įsitikinimų įtakos.

Sesijos gali būti pavienės, o pasiryžus rimtesniems pokyčiams, gali prireikti daugiau susitikimų. Periodiškumas – kartą per savaitę. Sesijos vyksta gyvai arba nuotoliniu būdu.

Kartais skiriu klientei tam tikrus namų darbus.

Jei pati nusprendžiu nedirbti su kliento užklausa, stengiuosi parekomenduoti klientei kitą specialistą, kuris, mano nuomone, jam galėtų padėti labiau. Toks pasirinkimas yra dėl to, nes klientės ir mano, kaip mentorės, santykis remiasi pasitikėjimu ir lygiaverte partneryste. Klientė turi jaustis saugi, gerbiama, niekaip nevertinama, kad galėtų pilnai atsiverti, geriau įsiklausyti savo vidinio balso, nes tik tokiu būdu bus galimybė pasiekti maksimalių rezultatų.

Kokie klausimai sprendžiami konsultacijos metu?

Temų spektras labai platus - asmeninis tobulėjimas, pažinimas, santykiai su antra puse, vaikais, profesinis, asmeninis efektyvumo gerinimas.

Užklausos gali būti įvairios:


    Rasti resursus ir galimybes geidžiamų tikslų pasiekimui. Įveikti ar keisti vidines ir išorines kliūtis (baimes, ribojančius įsitikinimus, įpročius). Išsiaiškinti, ko gi iš tikrųjų nori. Atrasti efektyvesnę elgesio strategiją. Išspręsti konfliktą, situaciją, kuri kelia nerimą, kartojasi, nesibaigia. Kaip, ką galiu daryti, padaryti kitaip. Rasti naują darbą. Įvaldyti naujus įgūdžius. Pagerinti gyvenimo kokybę (pvz., pagerinti fizinę savijautą, pradėti sportuoti, susitvarkyti buitį ir pan.). Subalansuoti įvairias savo gyvenimo sritis. Asmeninis tobulėjimas, saviraiška ir savirealizacija. Atrasti sielos kelią. Pasiekti norimų pokyčių karjeroje, pagerinti santykius šeimoje, su vaikais.


Mentoriaus pagalba yra greitas ir efektyvus būdas, padedantis pasitikėti savimi, priimti sprendimus, siekti tikslų, atsiskleisti ir, svarbiausia, įgalina klientę su savo problemomis tvarkytis pačiai.


Šiandien aš jums galiu padėti tapti geresne savęs versija!