Apie mane

Nuo pat vaikystės man svarbiausia – autentiškumas.

Kaip prasidėjo mano Kelias į saviugdą?

Jaunystėje išgyvenau sunkų laikotarpį ir skaudžias patirtis. Turėjau du pasirinkimus - pasiduoti ir gyventi nuolatinėje baimėje ir skausme, arba kovoti už savo gyvenimą. Pasirinkau kovoti. Tvirtai viduje jaučiau, kad gyvenimas yra kur kas gražesnis, įdomesnis ir prasmingesnis, ir kad viskas gali būti kitaip – kur kas geriau.

Pradėjau skaityti įvairias saviugdos knygas ir taikyti jose siūlomas praktikas. Pradėjau taip pat įvairiais būdais ieškoti atsakymų apie žmonių elgesį, įsitikinimus, įpročius ir domėtis žmogaus pasąmonės bei minčių galia, Visatos dėsniais.

Beveik iškart pradėjau sulaukti komentarų iš aplinkinių, kad man puikiai sekasi motyvuoti žmones ir padėti jiems pasijausti geriau. Tada ir nusprendžiau padėti žmonėms tapti laimingesniais ir sėkmingesnias.

Dabar esu sertifikuota ICC koučerė. ICC (International Coaching Community) - tai Tarptautinė koučingo bendruomenė - viena didžiausių koučerių organizacijų pasaulyje.

Baigiau Lietuvos grandų “Alisa management laboratory” bazinius bei gyvenimo koučingo modulius. Taip pat mokymus pas Oleg Kovrikov Koučingo centre. Papildomų žinių ir praktikos įgijau Neo Ross mokymuose, kuriuose naudojant Dr. John F. Demartini išmokau padėti žmonėms neutralizuoti baimes, traumas bei praeities emocinius blokus.
Koučingas yra mano aistra, tikiu, kad galiu padėti Tau tapti laimingesniu sėkmingesniu žmogumi, ir noriu su Tavimi pasidalinti tuo, ką galiu duoti geriausio.

Šiandien aš Tau galiu padėti tapti geresne savęs versija!

Su meile, Laura