Apie mane

Prisiminus vaikystę, paauglystę, pastebėjau, kad jau nuo tų dienų man buvo svarbus autentiškumas. Norėjau būti tokia, kokia esu ir daryti tai, ką noriu daryti, gyventi taip, kaip noriu gyventi. Tikiu, kad tik tada, kai gyveni SAVO gyvenimą taip, kaip NORI gyventi, o ne kaip reikia, nes kiti taip sakė/liepė, tuomet jautiesi gyvenantis tikrai laimingą, harmoningą ir pilnavertį gyvenimą.

Kaip prasidėjo mano Kelias į saviugdą?

Būdama 28 m. išgyvenau sunkų laikotarpį ir turėjau labai skaudžios patirties, kokią gali išgyventi moteris. Tuo metu atrodė, kad baisiau turbūt būti nieko negali, bet turėjau du pasirinkimus - pasiduoti ir gyventi nuolatinėje baimėje ir skausme arba kovoti už savo gyvenimą. Mano sprendimas buvo kovoti! Tvirtai viduje jaučiau, kad gyvenimas yra kur kas gražesnis, įdomesnis ir prasmingesnis ir kad viskas gali būti kitaip.

Nuo tos akimirkos prasidėjo mano kelionė į geresnio gyvenimo paieškas. Pradėjau skaityti saviugdos knygas ir taikyti jose siūlomas praktikas. Su kiekvienu įvykusiu geru rezultatu, kuris tuo metu atrodė lyg stebuklas, vis labiau didino mano smalsumą eiti vis gilyn ir ieškoti atsakymų apie žmonių elgesį, įsitikinimus, įpročius, domėtis žmogaus pasąmonės bei minčių galia, Visatos dėsniais ir kitais antgamtiniais dalykais. Kuo daugiau skaičiau, kuo daugiau gilinausi, tuo labiau artėjau prie ten, kur esu dabar ir tikrai žinau, kad tai dar ne pabaiga.

Kai pradėjau sulaukti vis daugiau komentarų iš aplinkinių, kad man puikiai sekasi motyvuoti žmones, padėti jiems pasijausti geriau, nusprendžiau, kad jau laikas mokytis padėti žmonėms tapti laimingesniais ir sėkmingesniais profesionaliai ir kaip galiu geriausiai.

Šiuo metu, esu sertifikuota ICC koučerė. Baigiau “Alisa management laboratory” bazinius bei gyvenimo koučingo modulius. Taip pat mokymus pas Oleg Kovrikov “Koučingo centre”. Papildomų žinių ir praktikos įgijau Neo Ross mokymuose, kuriuose naudojant Dr. John F. Demartini išmokau padėti žmonėms neutralizuoti baimes, traumas bei praeities emocinius blokus.
Savo žinias gilinsiu ir toliau kitose šios srities mokyklose, seminaruose ir iš visų kitų įmanomų šaltinių. Koučingas yra mano aistra, mano esybės šaltinis. Tikiu, kad galiu padėti Tau tapti laimingesniu ir sėkmingesniu žmogumi ir noriu pasidalinti tuo, ką galiu duoti geriausio.

Gyvenimas davė ne vieną skaudžią patirtį, bet vis tiek esu pilna optimizmo, geros energijos, visada randu būdų kaip save motyvuoti, nes tikiu ir žinau, kad gyvenimas yra nuostabus. Mano tikslas - padėti ir Tau tuo patikėti ir susikurti tokį gyvenimą, kokio nori!

Su meile, Laura