„Western Union“ –  yra pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė. Kompanijos operacijų centras Lietuvoje aptarnauja Europos, Vidurio Rytų ir Azijos, JAV, Kanados, Afrikos rinkas. Plečiant mokėjimo paslaugų spektrą ir geografiją, šiame centre nuolat ieškoma darbuotojų įvairiausioms pareigoms: nuo specialistų iki vadovų. Lietuvoje dirba 34 skirtingų tautybių jauni žmonės, kalbantys 30-ia užsienio kalbų. Nuo oficialaus centro atidarymo 2010 m. ,,‘Western Union“ Lietuvoje sukūrė beveik 1900 naujų darbo vietų. 2017 m. ,,Western Union“ Lietuvoje samdo darbuotojus į atitikimo teisės aktams (Compliance), apskaitos ir finansų, operacijų, informacinių technologijų, skaitmeninio verslo, žmogiškųjų resursų valdymo, rinkodaros ir kitas funkcijas. Kompanija daug investuoja į darbuotojų lavinimą, suteikia vidinės karjeros galimybes. 

Įmonės darbo sritys:  Finansai

Kokių sričių studentai ieškomi?: Ieškome darbuotojų su įvairiu išsilavinimu ir patirtimi, nes mūsų Operacijų Centre atliekame labai daug skirtingų funkcijų. Daugelio darbui reikalingų profesinių žinių ir praktinių kompetencijų ,,Western Union“ darbuotojai išmoksta jau įsidarbinę įmonėje.

Svarbiausia darbuotojo savybė: Noras augti profesionaliai, mokytis ir tobulėti.

Linksmiausia įmonės tradicija:  Smagiausia tradicija – tai įmonės savanoriavimui suteikiama viena diena per metus. Jos metu komandos užsiima įvairia veikla (darbuojasi gyvūnų prieglaudose, tvarko parkus, padeda Maisto Banke, ir t.t.), kuri ne tik sujungia komandą bendram tikslui, bet ir prisideda prie visuomenės gerovės.