„Teo” ir „Omnitel” vienija jėgas naujos kartos paslaugoms, kurios jungia technologijas taip, kaip patogiausia mūsų klientams. Inovacijos ir išmanūs sprendimai yra neatsiejami nuo jas kuriančių žmonių, jų idėjų ir talentų. Todėl kuriame tokią aplinką, kurioje kiekvienas „Teo“ ir „Omnitel“ darbuotojas gali siekti savo tikslų, augti ir tobulėti kartu. Iš pasitikėjimo dvasios, atsakomybės ir laisvės gimsta rūpestis klientu, drąsūs sprendimai ir vizijos. Nes naujos kartos paslaugas kuria naujos kartos žmonės. Ieškai ko nors naujo?

Įmonės darbo sritys: IT ir komunikacijos.

„Teo” ir „Omnitel” turi konkrečių pasiūlymų atlikti praktiką studijuojantiems išmaniųjų technologijų, telekomunikacijų krypties studijas. Taip pat mielai kviečia atlikti praktiką išorinės/ vidinės komunikacijos, personalo, B2B pardavimų ar buhalterinės apskaitos skyriuose.

Ieškomas praktikantų skaičius: Ieškome daugiau nei 30 studentų atlikti praktiką TEO/Omnitel įvairiuose mūsų skyriuose, bendradarbiaujant su savo srities tikrais profesionalais bei taip papildant žinių bagažą bei įgyjant praktinių įgūdžių.