UAB „Lidl Lietuva“ – „Schwarz” įmonių grupė, kuriai priklauso UAB „Lidl Lietuva“, yra viena mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 30-yje pasaulio šalių. 28-iose šalyse įsikūrę per 10 000 „Lidl“ parduotuvių ir daugiau kaip 150 prekių skirstymo centrų. „Lidl“ dirba apie 225 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje veikia 30 „Lidl“ parduotuvių. Bendrovė planuoja nuoseklią tolesnę plėtrą.

Įmonės darbo sritys:  Mažmeninė prekyba maisto produktais

Kokių sričių studentai ieškomi?: Ekonomikos, verslo vadybos, matematikos ir informatikos, filologijos

Svarbiausia darbuotojo savybė: Pozityvus mąstymas

Linksmiausia įmonės tradicija: Tradicijų daug – vaisių diena pirmadieniais, džinsų diena penktadieniais, stalo futbolas, verslo pusryčiai kartą per mėnesį, kuomet vaišinamės bandelėmis, o kolegos iš kitų padalinių pristato savo įdomiausius savo projektus, mūsų šventiniai renginiai.  

 

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kompetentingas darbuotojas. Koks jis?

Šiuolaikiniame pasaulyje pagrindiniai organizacijos plėtros ištekliai – ne kapitalas, darbo jėga ar gamtos ištekliai, o darbuotojai, jų žinios, gebėjimai, kvalifikacija, kitaip tariant, kompetencija. Darbuotojai, tobulindami savo žinias ir įgūdžius, nuolatos mokydamiesi, gali iš tikrųjų padėti savo organizacijai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios aplinkos ir išlikti konkurencingai rinkoje. Kviečiame į kūrybines dirbtuves kartu sukurti kompetentingo darbuotojo portretą ir padiskutuoti šia tema