KPMG – pasaulinis audito, mokesčių ir verslo konsultacijų įmonių tinklas, veikiantis 155 pasaulio šalyse ir turintis 174 000 dirbančių specialistų. Lietuvoje veikiame virš 20 metų bei turime biurus Vilniuje ir Klaipėdoje. Esame talentingų, ambicingų, energingų ir beprotiškai smagių žmonių komanda. Jei mėgsti iššūkius, sieki įgyti patirties, nori mokytis iš profesionalų ir mėgsti komandinę dvasią, tai praktika KPMG – geriausias laikas išbandyti save (ir mus!).

Pagrindinės darbo sritys: auditas, mokesčių ir verslo konsultacijos, bei teisinės paslaugos.

Ieško studentų, kurie taptų: ambicingais komandos nariais, nebijančiais iššūkių ir norinčiais tobulėti audito, mokesčių, konsultacijų ir personalo srityse.

Ieškomų praktikantų skaičius: 15 praktikantų, norinčių stažuotis žiemos praktikos metu.

Svarbiausia darbuotojo savybė: savo svajonės siekimas

Linksmiausia įmonės tradicija: KPMG goes MADD. Esame ne tik jauni, linksmi, aktyvūs, bet ir….socialiai atsakingi. Kasmet mūsų kolegos ir partneriai visame pasaulyje vieną dieną tiesiog išeina iš proto dėl gerų darbų, dalyvaudami socialinėje akcijoje Make a Difference Day (MADD). Sodiname medžius, gėles, atnaujiname vaikų žaidimų aikšteles, gražiname mus supančią aplinką ir padedame tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Geri darbai gali būti beprotiškai smagūs – prisijunk ir tu prie šaunios KPMG komandos!

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Making an impact: kaip parduoti dramblį, kai pats esi dramblys

Pirmas įspūdis labai svarbus visose srityse, jis gali lemti mūsų ateitį darbo pokalbio metu, skaitant pranešimą renginyje ar susipažįstant su naujais žmonėmis. Ar TU darai tokį poveikį, kokį norėtum? Šio workshop`o metu sužinosime, kokie faktoriai sudaro teigiamą pirmą įspūdį, ir ką daryti, kad jis būtų tikrai toks, kokio norime.