KPMG – pasaulinis audito, mokesčių ir verslo konsultacijų įmonių tinklas, veikiantis 152 pasaulio šalyse ir turintis 189 000 dirbančių specialistų. Lietuvoje veikiame virš 20 metų bei turime biurus Vilniuje ir Klaipėdoje. Esame talentingų, ambicingų, energingų ir beprotiškai smagių žmonių komanda. Jei mėgsti iššūkius, sieki įgyti patirties, nori mokytis iš profesionalų ir mėgsti komandinę dvasią – prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu ieškome ambicingų studentų, norinčių pradėti karjerą audito, mokesčių ar verslo konsultacijų srityse. Turime pozicijų ir praktikai, ir nuolatiniam darbui – jas visas aprašėme mūsų tinklapio karjeros skiltyje kpmg.com/lt . Mūsų įmonėje atlyginimą gauna net ir praktikantai.

Suteikiame puikias tobulėjimo ir karjeros galimybes visiems, norintiems pralenkti vakarykštį save.

.

Įmonės darbo sritys –  Auditas, mokesčių ir verslo konsultacijos, teisinės paslaugos.

Kokių sričių studentai ieškomi? –  Ieškome ambicingų komandos narių, nebijančių iššūkių ir norinčių tobulėti audito, mokesčių ir verslo konsultacijų srityse.

Svarbiausia darbuotojo savybė – Motyvacija ir noras tobulėti

Linksmiausia įmonės tradicija –  Vasaros penktadieniais dirbame trumpiau – tik pusę dienos. Taip suteikiame mūsų darbuotojams galimybę pailsėti ir pasidžiaugti vasara.