Girteka Logistics – Apie mus kalba ne tik skaičiai – 4000 naujų vilkikų kasdien kursuojančių po Europą, Skandinaviją ir NVS šalis, 8300 talentingų ir motyvuotų darbuotojų, nuolatinis augimas ir tobulėjimas. Apie mus geriausiai sako mūsų žmonės, kurie atranda Girteka Logistics kaip ambicingą, veržlią tarptautinę logistikos įmonę, vieną stipriausių logistikos žaidėjų Europoje. Įmonės sėkmė – tai nuolatinis tobulėjimas, paremtas ne tik žodžiais, bet ir mokymų programomis, moderniomis personalo valdymo sistemomis, profesionaliais kolegomis, iš kurių galima ne tik mokytis, bet ir pačiam dalintis savo idėjomis ir iniciatyva.

Visada svajojai dirbti tarptautinėje įmonėje? Junkis prie mūsų! Nes Girteka Logistics suteikia galimybę dirbti multikultūrinėje aplinkoje: čia gali sutikti daugiau nei 17 skirtingų tautybių atstovų. Kasdien tobulinsi savo kalbų įgūdžius, augsi kaip asmenybė, plėsi akiratį, dirbsi itin dinamiškoje, nuolat besikeičiančioje srityje ir aktyviai dalyvausi įvairiose veiklose bei socialinėse iniciatyvose! Esi geriausias? Būk tarp geriausių!

Įmonės darbo sritys: Transporto ir logistikos paslaugos

Kokių sričių studentai ieškomi?: Verslo vadyba, transporto/logistikos, buhalterijos, transporto inžinerijos, ekonomikos, personalo vadyba

Svarbiausia darbuotojo savybė: Veržlumas

Linksmiausia įmonės tradicija:  Nei viena diena pas mus nesibaigia nuobodžiai. O geriausia tai, kad visais įspūdžiais galima pasidalinti įvairiuose „Girteka Logistics“ renginiuose: nuo protų kovų ir ofiso kėdžių lenktynių iki pačio tikriausio Vasaros festivalio.

 

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Mission accepted

Darbas įmonėje dažnai primena nenuspėjamą ir iššūkių pateikiantį kompiuterinį žaidimą, kuriame kiekvienas darbuotojas turi savo misiją, reitingus ir netgi slaptas silpnybes. Kviečiame susipažinti su “Girteka Logistics” darbuotojų misijomis, ir galbūt atrasti savąsias.