Per daugiau nei 10 metų ADVANCED ADVICE iš ambicingos naujokės išaugo į ES investicijų įdarbinimo konsultacijų rinkos kokybės ir patikimumo etaloną. Padedame mūsų klientams suplanuoti reikšmingus investicinius projektus, pritraukti ES fondų finansavimą jų įgyvendinimui ir tinkamai juos realizuoti. Mūsų klientai labai įvairūs – nuo stambiausių tarptautinių korporacijų iki mokslo atradimais paremtų startuolių, nuo ministerijų ir savivaldybių iki didžiausių nacionalinių verslo asociacijų ir profesinių sąjungų.

Mūsų pasiekimai kalba patys už save – dirbome su daugiau nei 300 įvairių projektų, kurių bendras biudžetas viršija 300 mln. eurų. Projektų tematikos, kaip ir mūsų klientai, yra pačios įvairiausios – nuo rizikos kapitalo fondų steigimo ir verslo aplinkos gerinimo iki naujų gamyklų statybų ir eksporto skatinimo.

Pagrindinės darbo sritys: ES investicijų įdarbinimas: paraiškų rengimas ir administravimas, franšizavimas.

Ieškome studentų, kurie specializuojasi šiose srityse: ekonomika, finansai, tarptautinis verslas, vadyba, moderniųjų technologijų fizika ir vadyba.

Ieškomų praktikantų skaičius: UAB „ADVANCED ADVICE“ šiuo metu ieško 6 praktikantų ES investicijų padalinyje.

Svarbiausia darbuotojo savybė: noras tobulėti ir mokytis.

Linksmiausia įmonės tradicija: renginius galima planuoti visus metus, tačiau galima suplanuoti ir likus savaitei! Palikusi atsakingus darbus, Advanced Advice komanda leidžiasi į spontaniškai kilusių idėjų įgyvendinimą. Taip gimė tradicija, bent kartą metuose laisvalaikį leisti drauge užsiimant vis nauja veikla – kelionė į koncertą, jėgų išbandymas lazerių kambaryje, vakarienė drauge ar tiesiog poilsis pirtyje.

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

ADVANCED ADVICE protų mūšis

ADVANCED ADVICE Kūrybinių dirbtuvių metu ne tik turėsi galimybę pasikalbėti su savo srities profesionalais, bet ir protų mūšio metu išsamiai susipažinsi su įmonės vykdoma veikla ir įgyvendintais projektais.

Ateik, susipažink ir sužinok!